Kontakt

 

 

Kontakt foreningen

 

 

 

Kontakt og bestyrelse

 

 

Adresse på foreningshuset: Ved Isefjorden 12, 3390 Hundested

 

E-mail: info@strandjaegerne.dk

Ønsker du at indmelde dig hos Strandjægerne er der følgedne muligheder:

 

1. Du kan henvende dig i klublokalet.

2. Du kan henvende dig til Danmarks Jægerforbund, medlemsservice og sige at du ønsker medlemskab af Strandjægerne.

 

 

Bestyrelsen består af:

 

Formand: Rene Rosendal................rene@strandjaegerne.dk

Næstformand: Kenn Mathiesen.........kenn@strandjaegerne.dk

Kasserer: Lone Culmsee..................lone@strandjaegerne.dk

Sekretær: Ulla Brink.......................ulla@strandjaegerne.dk

Bestyrelsesmedlem: Nils Jørgensen......nils@strandjaegerne.dk

Bestyrelsesmedlem: Claus Rathje......claus@strandjaegerne.dk

Bestyrelsesmedlem: Finn Poulsen.......finn@strandjaegerne.dk

 

Jægernes Kommunale Fællesråd Halsnæs

 

 

 

Ølsted Jagtforening

 

Torup sogns jagtforening

 

Hundested-Frederiksværk strandjagtforening